ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЯК ЗАСІБ КОМУНІКАЦІЇ МІЖ ВЛАДОЮ, РОБОТОДАВЦЯМИ ТА ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 06 жовтня 2022 року відбулося засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти.

Засідання відкрила директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА, яка проінформувала присутніх про стан справ, виклики та перспективи сфери професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області у період воєнного часу.

Питання порядку денного про виконання напрямів та заходів щодо реалізації Регіонального плану розвитку професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області на 2019-2021 роки висвітлив заступник директора Департаменту – начальник управління Юрій ХАРЛАМОВ. Наголосив, що пункти плану виконано у повному обсязі.

Про актуальні питання державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, а також впровадження практико-орієнтованих моделей навчання кваліфікованих робітників інформувала директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія САМОЙЛЕНКО.

Вікторія ГОРОВА проінформувала присутніх про стан оптимізації мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти передбаченої Стратегічним планом розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області до 2027 року.

Присутні обговорили проведену роботу, ситуацію щодо фінансової спроможності закладів професійної (професійно-технічної) освіти під час воєнного стану, а також надали пропозиції щодо розгляду питань на наступному засіданні регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти.  • 12