ДЕНЬ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Мабуть, немає жодного нашого співвітчизника, який не пам’ятає подій, що відбувалися в Києві та по всій країні наприкінці 2013 – на початку 2014 року. Для більшості вони стали справжнім зламом у свідомості, адже ніколи до того в мирній Україні народні протести не мали такої кривавої розв’язки.

        Перші мітингувальники загинули від куль силовиків ще в січні 2014-го, але найгарячіше протистояння в центрі Києва відбувалося саме 18 – 20 лютого. Тоді від вогнепальної зброї загинуло майже сотня протестувальників. Людей, які віддали своє життя за споконвічну мрію української нації, назвали Небесною Сотнею, а день 20 лютого, у пам’ять про них, став Днем Героїв Небесної Сотні.

        Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності, за наше європейське майбутнє, за нашу свободу. Саме тоді, під час Майдану, подвиг Небесної Сотні допоміг та мобілізував українське суспільство на боротьбу, яка, на жаль, продовжується й досі.

        Сьогодні ми вшановуємо Небесну Сотню – загиблих героїв Майдану. Їх подвиг не був марним, адже Україна твердо стоїть на шляху членства в Європейський Союз і веде запеклу боротьбу з агресією росії.

        Пам’ятаємо, боремось та переможемо!  • 12