ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 4 червня, в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної російської агресії.
Діти, незалежно від своєї національності, релігії чи етнічної належності, завжди повинні бути захищеними та забезпеченими безпекою, оскільки вони є найвразливішою групою в суспільстві.
Життя дитини – це надія, радість та майбутнє кожної нації. Але війна та конфлікти позбавляють їх можливості реалізовувати свій потенціал та насолоджуватися безтурботним дитинством. Кожна втрата дитини є найбільшою трагедією, що залишає глибокий слід у серцях батьків, сімей та суспільства загалом.
За 9 років російсько-української війни жертвами воєнних злочинів російської армії стали десятки тисяч українських хлопчиків та дівчаток, деякі навіть не встигли побачити цей світ.
За кожним обірваним чи скаліченим дитячим життям стоїть злочин російської держави-окупанта, за які вона обов’язково понесе відповідальність.
Вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії, має стати нашим моральним зобов’язанням побудувати світ, де діти зможуть насолоджуватися безпечним та щасливим дитинством. Це наша спільна відповідальність, і тільки разом ми зможемо досягти позитивних змін.  • 12