ДІЯЛЬНІСТЬ РАД МОЛОДИХ ВЧЕНИХ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації став платформою для змістовного заходу – зустрічі молодих учених закладів вищої освіти та наукових установ Сумської області.

За ініціативи Ради молодих учених, при Міністерстві освіти і науки 22.06.2023 відбулася регіональна зустрічі рад молодих вчених Сумської області.

У заході взяла участь директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

Молоді науковці закладів вищої освіти та наукових установ області обговорили проблеми, пов’язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в Україні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.

Про виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених у Сумській області говорила Олеся ВАЩУК, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА довела до відома присутніх інформацію про заходи підтримки молодих науковців, що впроваджені на території області та способи збереження потенціалу обдарованої молоді для потреб розвитку регіону.  • 12