ДОРОГІ НАШІ ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ!

У день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відзначається День захисників і захисниць України. Саме Божа Матір здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська.

Цьогоріч, через повномасштабне вторгнення росії, це свято для кожного українця набуло нового значення. Щодня наші захисники та захисниці здійснюють подвиг – зі зброєю в руках боронять рідну землю від російського агресора.

У цей день хочеться подякувати за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, якими ви здобуваєте перемогу. Завдяки вашій праці ми можемо спокійно ходити по рідній землі та робити звичні справи.

Зичимо вам здоров’я, щастя і великих успіхів у вашій важкій справі. Ми молимося за кожного, хто боронить нашу країну.

Низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих та згадуємо всіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави.

Нехай незламний і нескорений козацький дух захисників української землі всіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення для розбудови сучасної та міцної України.

Слава захисникам і захисницям України!  • 12