ДРУГИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2023» У НОМІНАЦІЇ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

У наш час, попри всі найтяжчі проблеми та складнощі, що виникли у зв’язку з повномасштабним військовим вторгненням російських загарбників, українські освітяни не забувають про значущість освіти, намагаючись зробити освітній процес не тільки безпечним, але і якісним. А це можливо за умови безперервного професійного самовдосконалення, саморозвитку, підвищення фахової майстерності вчителя. Участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року» є нагодою виявити творчу майстерність.

У період з 1 до 12 травня 2023 року відбувся (у дистанційному форматі) другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Початкова освіта».

Відповідно до умов та програми проведення конкурсу 25 учителів-переможців першого туру з усіх регіонів України змагалися за звання найкращого в номінації «Початкова освіта».

Сумську область представляла Алла Бендюг, учитель початкових класів Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради, яка разом із іншими учасниками пройшла 5 конкурсних випробувань: «Тестування», «Практична робота», «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Урок» і продемонструвала власну професійну майстерність та вміння ефективно організувати освітній процес. За результатами участі у випробуваннях відбіркового та фінального етапів другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Початкова освіта», її визнано лауреатом (ІІ місце) конкурсу (протокол засідання журі другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Початкова освіта» від 12.05.2023 № 11 – URL: http://surl.li/hakaz).

Вітаємо учасницю та бажаємо подальших професійних здобутків і перемог!  • 12