ДВІ УЧЕНИЦІ ЗАКЛАДІВ П(ПТ)О БЕРУТЬ УЧАСТЬ У IV ЕТАПІ XXII МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Сьогодні, 24 червня 2022 року, дві учениці закладів П(ПТ)О – Анастасія КОШЕЛЕНКО, учениця Сумського міжрегіонального вищого професійного училища (викладач Ольга САЛІЙ), Діана ГАРЯЧА, учениця Білопільського вищого професійного училища (викладач Лариса РУДЕНКО), – взяли участь у ІV етапі XXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Зичимо учасникам Конкурсу подальших успіхів у майстерному опановуванні художнім словом, а їх батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від досягнень своїх вихованців!

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика – наймасштабніший на сьогодні український проєкт у нашій державі та поза її межами.

Петро Яцик як палкий патріот, шанувальник української мови, підтримуючи національні традиції, почав вкладати значні кошти на реалізацію різноманітних наукових та культурних проєктів української діаспори та виступив із пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді. Його ідею підтримали Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

Бережімо і плекаймо рідну мову, шануймо її та пишаймося нею.

Слава Україні!

Українська – мова переможців!  • 12