ІІ ЕТАП ХІІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Попри дію воєнного стану в країні, 13.11.2022 у містах, районах, територіальних громадах Сумської області відбувся ІІ етап  ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

          На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.10.2022 № 1/12288-22 «Про проведення ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2022 2023 навчальному році конкурс проводиться відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні».         

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 20.10.2022 № 263-ОД «Про проведення І та ІІ етапів ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2022 2023 навчальному році» 13.11.2022 у Сумській області відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

          Метою конкурсу є сприяння підвищення рівня загальної мовної культури, виховання почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Участь у конкурсі – добровільна.

          Конкурс відбувся дистанційно з дотриманням законодавства України в частині дотримання заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона-вірусом SARS-Cov-2.

          Цьогоріч у ІІ етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь учні    19 територіальних громад.   • 12