ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Вивчення іноземної мови в сучасному світі – одна з найважливіших складових сучасної, успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу.

Сьогодні знання англійської мови – це, перш за все, ключ до успіху та нових можливостей, що відкриваються перед людиною та роблять її фізичний та духовний світ набагато яскравішим та цікавим.

У дистанційному форматі 22 січня 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

На початку змагань із мотиваційними словами до учнів-учасників олімпіади звернулася Ірина УДОВИЧЕНКО, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, професор, член організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023/2024 н.р., наголосивши на особистій відповідальності, академічній доброчесності, дотриманні умов проведення та участі в інтелектуальних змаганнях.

Учасників олімпіади привітала Інна ГУМЕНЮК, доцент кафедри практики англійської мови Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, кандидат філологічних наук, голова журі.

Оксана СЕРДЮК, завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, секретар журі, акцентувала увагу учасників на організаційно-технічних особливостях проведення олімпіадних змагань.

В інтелектуальних змаганнях з англійської мови взяли участь учні з 23 територіальних громад, зокрема 9 класів – 9 учнів, 10 класів – 11 учнів,
11 класів – 12 учнів.

За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 15 переможців: 9 клас – 4 учні, 10 клас – 5 учнів, 11 клас – 6 учні.

Найкращі результати мають учасники команди Сумської міської ради 
(3 учасники – 3 переможці).

Традиційно в рамках III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови учасники виконували види діяльності: аудіювання, читання, письмо (творча письмова робота), говоріння (визначення рівня мовленнєвої компетентності).

Протоколи результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.  • 12