ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ

Науково-технічний прогрес, актуалізуючи поступ у сучасному світі,  сприяє розвитку економіки країни, базується на наукових відкриттях, розробках та раціоналізаторських рішеннях. Базисом для здобуття знань учнями за цим напрямом є навчальні предмети природничої освітньої галузі, зокрема і хімії. Розуміння важливості знань того, як побудований світ навколо нас, які існують речовини та хімічні процеси, що сприяють  синтезу нових сполук – усе це дає стимул і можливість досліджувати, експериментувати, віднаходити учнями нестандартні рішення розв’язання навчальних проблемних ситуацій.

17 грудня 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В інтелектуальних змаганнях узяли участь учні з 35 територіальних громад.

Запропоновані учасникам олімпіадні завдання з хімії містили тести та розрахункові задачі компетентнісного змісту, виконання яких сприяло перевірці розуміння учасниками хімічних процесів, механізмів проходження хімічних реакцій та закономірностей, що відбуваються в них.

Зміст олімпіадних завдань з хімії був спрямований як на усвідомлення учнями важливості хімічних знань для повсякденного життя, промислових виробництв, так і на формування наукової картини світу через хімічний компонент природничої освітньої галузі.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!  • 12