ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

Кожна освічена людина повинна розуміти, що без прожитого немає життя сучасного, без давнього немає нового, без колишнього немає теперішнього. Історія нашого народу – це не просто минуле, це його серце і душа.

Ураховуючи дію правового режиму воєнного стану та складну безпекову ситуацію в країні та Сумській області зокрема, 12.11.2022 продовжено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад навчальних предметів.

12 листопада 2023 року відбулися інтелектуальні змагання з історії, у яких узяли участь учні  з   41 територіальної громади.

Не брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії учні з 10 територіальних громад.

Олімпіадні завдання з історії  для учнів 8-11 класів були спрямовані як на розуміння учнями визначальних історичних подій, явищ, процесів, так і на сформованість в учнів предметної (історичної) компетентності.

Структура комплекту завдань з історії для 8-11 класів охоплювала запитання на виявлення розвиненості в учасників олімпіади вміння з написання есе, визначення провідних тенденцій історичного процесу, аналізу текстових та візуальних джерел, складання плану, обґрунтовування власного ставлення, своєї позиції щодо історичних подій, явищ, визначення ролі особистості в історії.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!  • 12