СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ

В умовах сьогодення вкрай необхідно навчити наших дітей правилам безпеки в різних життєвих ситуаціях, а особливо правилам, що збережуть життя і здоровʼя нашого підростаючого покоління під час військового стану.

Педагоги закладів загальної середньої освіти працюють над тим, щоб навчити дітей правилам безпечної поведінки. Велику роль у цьому відіграють класи безпеки. Головною метою таких класів є теоретичне та практичне навчання дітей під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

17 лютого 2023 року відбулося відкриття справжнього безпекового освітнього простору на базі Анастасівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріяшівської сільської ради Роменського району за участю представників Державної служби надзвичайних ситуацій в Сумській області та Департаменту освіти  і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Сподіваємося, що кожна дитина в облаштованих класах безпеки зможе знайти для себе відповідь на запитання: «Як поводити себе в різноманітних небезпечних ситуаціях?»

На сьогодні в області нараховується 62 таких класи. Робота щодо облаштування класів безпеки в закладах загальної середньої освіти триває.  • 12