ЛІДЕР РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Відповідно до наказу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 07.02.2023 № 21/03-10 «Про організацію та проведення Всеукраїнського фестивалю «STEM‑весна – 2023» за системний підхід у розвитку STEM‑освіти, вагомі досягнення в інноваційній педагогічній, науковій діяльності та активну участь у проведенні Всеукраїнського фестивалю «STEM‑весна – 2023» КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» нагороджено відзнакою «Лідер розвитку STEM‑освіти в Україні».  

Такою нагородою  відзначено 11 закладів освіти України, серед яких два заклади Сумської області. Серед інститутів відзнаку також отримали КНЗ Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради та КЗВО Дніпровська академія неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради.

Вручення нагороди КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» відбулося 29.08.2023 на засіданні педагогічної ради закладу та КЗ СОІППО – на засіданні вченої ради 31.08.2023.

Вітаємо колективи закладів із визнанням та бажаємо подальших успіхів!  • 12