МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ТА ІСТОРИЧНОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

Організація освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році для учнів 6 класів, здійснюватиметься відповідно до Концепції «Нова українська школа», законів України «Про повну загальну освіту»,  «Про освіту», Державного стандарту базової середньої освіти тощо. Організація освітнього процесу громадянської та історичної освітньої галузі забезпечить формування в учнів ключових і предметної (історичної) компетентностей, необхідних для соціалізації та громадянської активності; виховання в них відповідального, шанобливого ставлення до родини, суспільства, навколишнього природного середовища, національних і культурних цінностей українського народу.

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 31 травня 2023 року для вчителів історії закладів загальної середньої освіти відбувся методичний порадник «Організація освітнього процесу в 6 класах в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» (громадянська та історична освітня галузь).

У ході роботи методичного порадника Олена ТРЕТЬЯКОВА, методист громадянської та історичної освітньої галузі навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу на організації освітнього процесу на уроках громадянської та історичної освітньої галузі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» (6 клас)»; ознайомила вчителів із навчально-методичним забезпеченням громадянської та історичної освітньої галузі (6 клас); наголосила на формуванні в учнів мотивації як засобу активізації пізнавальної діяльності; звернула увагу педагогів на використання візуального контенту на уроках історії. 

За результатами методичного порадника вчителям громадянської та історичної освітньої галузі  надано методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в 6 класах в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» (громадянська та історична освітня галузь).  • 12