МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ

«Педагогічна еліта України: ціннісні орієнтири»

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА взяла участь у Міжнародному форумі «Педагогічна еліта України: ціннісні орієнтири», який відбувся 16 лютого 2023 року в м. Київ за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Мета форуму – консолідація зусиль українського суспільства та міжнародних партнерів задля удосконалення професійної майстерності педагогічної еліти, напрацювання стратегій неперервної освіти та професійного розвитку, формування якості й безпеки освітнього простору у нових умовах життя. 

Учасники заходу обговорили актуальні теми у межах панелей:

педагогічна освіта впродовж життя;

Steam-освіта – High-tech технопарк, Smart-університет;

«Освіта для мене – школа для всіх». Заклади освіти: територія безпеки та комфорту. У межах заходу Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та керівниця освітніх ініціатив «The LEGO Foundation» в Україні Оксана Рома передали 25 ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням і ресурсами від The LEGO Foundation представникам закладів післядипломної педагогічної освіти, у тому числі комунального закладу Сумської обласної ради Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.  • 12