ПЕДАГОГІКА ГРИ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Для вихователів-методистів, вихователів, практичних психологів, учителів-логопедів закладів дошкільної освіти 27 січня 2022 року в онлайн-форматі проведено обласну методичну майстерню #1. Сесія 1 «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти»

Мета заходу – надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань застосування ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі закладів дошкільної освіти.

З мотиваційним меседжем до учасників заходу звернулась Ірина УДОВИЧЕНКО, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, актуалізувавши тему зібрання.

У ході роботи Лариса МІЩЕНКО, методист з  дошкільної освіти комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, висвітлила питання «Гра – як система, підхід та інструмент, який працює у сьогоденні. Вступ до  LEGO – марафону «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти».

 Єлизавета КОВТУН, Ірина ЦИМЕРМАН, старші викладачі кафедри теорії та методики змісту освіти, проаналізували дошкільну освіту в контексті вимог сьогодення; Вікторія ЛОБОДА, викладач кафедри теорії та методики змісту освіти, інформувала учасників про переосмислення концепту гри.

Освітяни мали можливість в ігровому онлайн-форматі   зануритися у світ ігор: «Знайомство», «Парковка для правил», «Абетка гри», «Емоції», «Асоціації», «Сучасний ЗДО», «Які вони сучасні діти», «Лего-розминка», «Лего-руханка».

Учасникам надано методичні рекомендації щодо застосування ігрових та діяльнісних методів «навчання через гру» в освітньому процесі закладів дошкільної освіти.  • 12