ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЮРП НА СУМЩИНІ

31 березня начальник ГУ ДСНС України у Сумській області Денис Карпенко та директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова підписали Меморандум про співпрацю щодо організації діяльності на Сумщині Дружин юних рятувальників-пожежних (ДЮРП).

Метою Меморандуму є спільна діяльність на засадах партнерства, спрямована на вдосконалення системи навчання учнівської молоді заходам пожежної безпеки та отримання сучасних безпекових знань. Зокрема, всебічна підтримка руху ДЮРП – добровільних об’єднань шкільної молоді, яка своєю діяльністю пропагує серед однолітків свідоме ставлення до безпеки, здоровий спосіб життя та сприяє самореалізації.

Відповідно до Меморандуму передбачено створення нових та підтримка роботи існуючих Дружин юних рятувальників-пожежних, організація та проведення майстер класів, конкурсів, відкритих уроків за участю юних рятувальників, а також проведення різноманітної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед молоді.

Також, наразі вже підписані, меморандуми про співпрацю в цьому напрямі в Шосткинському, Конотопському та Охтирському районах, а юні рятувальники – пожежні невдовзі «заступлять на варту».  • 12