ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ «МОЯ УКРАЇНО!»

9 жовтня завершився захоплюючий і творчий обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», організований комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. У конкурсі взяли участь 323 юні фотографи з різних куточків Сумщини, які представили свої найкращі роботи.

Фотографії оцінювалися в різних вікових категоріях та номінаціях, таких як «Пейзаж», «Портрет», «Натюрморт», «Побутові або жанрові фотографії», «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop», «Архітектура», «Репортажне фото», «Мікрофотографія», «Флора та фауна» та «Експериментальне фото».

Журі мало нелегку роботу визначити переможців серед такої різноманітності фоторобіт, які оцінювалися за технічною майстерністю, композиційним рішенням, ідеєю автора та використанням технічних прийомів. Кращі фотографії візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Переможці та призери фотоконкурсу отримають дипломи, а учасники – грамоти від комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

«Виглядає так, що кожен учасник залишив частинку своєї душі в кожній фотографії, і це дійсно бачимо в кожній роботі», – сказав голова журі, завідувач науково-технічного відділу Сергій Статівка.

Обласний етап заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» став чудовою подією для юних фотографів області. Організатори висловлюють подяку всім учасникам і закликають зберігати цей дух творчості і розвивати свої фотографічні навички.

Підсумкові протоколи можна переглянути за посиланням:

http://ocpo.sumy.ua/pozashkilnij-olimp-sumschini/naukovo-texnichnij/pidsumki-oblasnix-zmagan-i-konkursiv.html

Дипломи, грамоти та фотороботи переможців та призерів розміщено за посиланням:

http://ocpo.sumy.ua/pozashkilnij-olimp-sumschini/naukovo-texnichnij/pidsumki-oblasnix-zmagan-i-konkursiv.html

Бажаємо учасникам конкурсу подальших творчих досягнень та незабутніх миттєвостей у світі фотографії!  • 12