ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЗА КОШТИ МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

У рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України», протягом 16-23 жовтня 2023 року 12 майстрів виробничого навчання закладів П(ПТ)О області та 3 представники підприємств готельно-ресторанного господарства пройшли стажування та підвищили свою кваліфікацію.

Стажування проходило на базі ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» за програмою «Приготування кулінарних страв за технологіями Су-від, молекулярної кухні з елементами фудпейрінгу» з професії «Кухар».

Тривало стажування 30 годин, протягом яких було опрацьовано теоретичний матеріал в онлайн-форматі та відпрацьовано практичні навички офлайн. Підсумком стажування став демонстраційний іспит, який успішно склали всі учасники.

Вітаємо слухачів з опануванням професійних компетентностей за новітніми виробничими технологіями та отриманням сертифікатів!

Набуті педагогами знання та практичні навички сприятимуть підвищенню якості надання освітніх послуг та підготовці висококваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці робітничих кадрів.  • 12