ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

Щорічний весняний легкоатлетичний крос серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл у цьому році присвячувався пам’яті нашого земляка, спортсмена і тренера-викладача Сергія Проневича, який загинув під час окупації нашої області в минулому році.

Змагання, у яких прийняло участь 17 команд та понад 230 юних спортсменів, проводилися 20  квітня в м. Суми  в районі урочища «Баси».  Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл області змагалися в трьох вікових групах на дистанціях 500 та 1000 метрів.

У віковій категорії серед наймолодших спортсменів на дистанції 500 метрів у дівчат перемогла Надія Зеленіна з обласної ДЮСШ, у юнаків переможцем став Іван Анісімов з Лебедина. На дистанції 500 метрів серед дівчат та юнаків 2008-2009 років народження переможцями стали Наталія Тищенко з   м. Ромни та Єгор Мигаль з смт Краснопілля.  У старших спортсменів, які змагалися  на дистанції 1000 метрів, перемогли Діана Гриб з м. Охтирка та Максим Сердюк з обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Зі словами  вдячності за організацію змагань, присвячених пам’яті сина до організаторів змагань – Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, обласної дитячо-юнацької спортивної школи та учасників змагань, під час церемонії  відкриття змагань зверталася мати  Сергія Проневича – Антоніна Іванівна, яка також  брала участь у церемонії нагородження переможців змагань.

Ці змагання стали одним  з етапів підготовки  та відбору до участі збірної команди області з легкої атлетики в  V літній Гімназіаді України.  • 12