ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 4 липня 2023 року відбулося засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти.

Соціальне партнерство бізнесу та закладів професійної (професійно-технічної) освіти дозволить відстежувати і адекватно реагувати на динаміку розвитку ринку праці, обсяги і структуру затребуваних професій, наголосила заступник голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації, голова Регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Олена БОЙКО. Члени ради долучилися до обговорення можливостей для заохочення суб’єктів бізнесу, що сприятимуть їх співпраці у частині проходження виробничої практики та працевлаштування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА інформувала присутніх про необхідність створення оптимальної мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що забезпечить виконання задач масштабної післявоєнної відбудови економіки України як першочергового завдання для освітньої галузі Сумської області. Про стан справ у різних галузях промисловості, а також про потреби регіонального ринку праці говорили заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Віктор НІКОЛЕНКО та начальник відділу Сумського обласного центру зайнятості Світлана МОСКАЛЕНКО.  • 12