Про участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників

Наказ Про участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників від 28.01.2022 № 40-ОД

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 21.01.2022 № 12 «Про підсумки заочного етапу Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників» із 1 до 3 лютого 2022 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників у змішаному форматі. З метою участі в заході

НАКАЗУЮ:

  1. Організувати участь вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників у дистанційному форматі з 1 до 3 лютого 2022 року (додаток).
  2. Комунальному закладу Сумської обласної ради − обласному центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (Тихенко Л.В.), управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.) забезпечити участь дітей у зазначеному заході.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної, позашкільної освіти, виховної роботи, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій Бирченко С.Л.

 

Директор                                                                              Вікторія ГРОБОВА

41_OD___2022  • 12