ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД ІЗ ЕКОЛОГІЇ, ІНФОРМАТИКИ

Попри дію правового режиму воєнного стану та складну безпекову ситуацію в країні та Сумській області зокрема, 03.12.2022 продовжено
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів із дотриманням заходів безпеки.

3 грудня 2022 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в інтелектуальних змаганнях якого взяли участь учні з Недригайлівської територіальної громади.

Олімпіада з екології традиційно проводилася у два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний тур олімпіади з екології для учнів 10-11 класів складався із завдань з відкритою відповіддю та задач, тестів різних типів (вибір однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих; вибір усіх можливих правильних відповідей із п’яти запропонованих; установлення відповідності). Практичний тур з екології проводився у формі стендової сесії – захисту проєктів, виконаних учасниками змагань за індивідуальною темою.

Олімпіадні завдання з екології для учнів 10-11 класів були спрямовані як на розуміння учнями екологічних процесів, так і на сформованість у них предметної (екологічної) компетентності.

4 грудня 2022 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики синхронно з іншими областями України за єдиними завданнями, розробленими Ципко А.В., головою громадської організації «Федерація олімпіадного програмування», із використанням серверу автоматичної перевірки олімпіадних робіт Е-olymp.

В інтелектуальних змаганнях з інформатики взяли участь учні Роменської міської територіальної громади.

Комплект завдань з інформатики для учнів 8-11 класів складався з 8 завдань різних рівнів складності.

Олімпіадні завдання з інформатики були спрямовані як на розуміння учнями реалізації алгоритму їх розв’язку мовою програмування, так і на сформованість в учнів предметної (інформатичної) компетентності.  • 12