ІІІ ЕТАП ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Українська мова – найвагоміше надбання кожної окремої людини й найбільша суспільна цінність, що об’єднує нас як націю і зміцнює в протистоянні агресивному ворогу. Ми завжди пам’ятатимемо, що за право говорити рідною мовою українці віддавали свої життя. В українській мові – сила та єдність нашого народу, а єдність – абсолютний пріоритет для нас усіх у сучасних суспільно-політичних умовах.

24 грудня 2022 року в Сумській області відбувся ІІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 19.12.2022 № 466-ОД «Про проведення ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти області у 2022/2023 навчальному році»).

У ІІІ етапі взяли участь 79 учнів із 18 територіальних громад, які вибороли перші місця в ІІ етапі, а саме: Глухівської, Конотопської, Роменської, Тростянецької міських рад; Дубов’язівської, Миколаївської, Свеської, Степанівської селищних рад; Андріяшівської, Березівської, Верхньосироватської, Вільшанської, Кириківської, Комишанської, Коровинської, Миколаївської, Синівської, Чернеччинської сільських рад.

Конкурсантам для написання робіт було запропоновано завдання, що охоплюють програмовий зміст 3-11 класів, включають елементи випереджувального навчання, вправи ускладненого та творчого характеру.

29 грудня 2022 року на базі Сумського ОІППО відбулася перевірка конкурсних  робіт  журі ІІІ (обласного) ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Вітаємо переможців, учнів, які набрали найбільшу кількість балів,  і вчителів, які підготували переможців ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Бажаємо надалі сприяти піднесенню престижу української мови, підвищенню рівня загальної мовної культури здобувачів освіти!

Нехай перемога в цьому конкурсі додасть вам наснаги, упевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України.  • 12