ІІІ ЕТАП ХІІІ МІЖНАРОДНОГОМОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року, і відтоді вже традиційно в ньому щороку беруть участь юні поціновувачі творчості Великого Кобзаря. В умовах повномасштабної війни український народ продовжує плекати свої традиції і дбати про виховання молодого покоління.

17 грудня 2022 року в Сумській області відбувся ІІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 12.12.2022 № 453-ОД «Про проведення ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році»).

          У ІІІ етапі взяв участь 31 учень. Здобувачі освіти вибороли перші місця в ІІ етапі з 8 територіальних громад (Глухівської, Конотопської, Роменської, Тростянецької  міських рад; Дубов’язівської, Миколаївської селищних рад; Андріяшівської, Чернеччинської сільських рад).

Конкурсантам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка.

          21 грудня 2022 року на базі Сумського ОІППО відбулася перевірка конкурсних  робіт  журі ІІІ (обласного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вітаємо переможців, учнів, які набрали найбільшу кількість балів, 
і вчителів, які підготували переможців ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, і бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому!  • 12