НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ ОБЛАСТІ З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 1 грудня 2022 року відбулася нарада з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сумської області, що належать до системи Міністерства освіти і науки України. На порядку денному обговорювалися актуальні питання діяльності закладів освіти в умовах  воєнного часу.

        Відкрила нараду Вікторія ГРОБОВА, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, яка акцентувала увагу присутніх на збереженні мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл та важливості їх діяльності, особливо в нелегкий час воєнного стану, створенні безпечних умов для проведення навчально-тренувальної роботи.

        Про здобутки вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, матеріально-технічне забезпечення тренерів та міжвідомчу взаємодію управління молоді та спорту зі  спортивними школами у 2023 році говорив начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євген ПОХОДНЯ. Також учасники наради обговорили основні аспекти трудового законодавства,  колективного договірного врегулювання, питання організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах освіти, цивільного захисту, безпекових умов, пропрацювали  алгоритм дій під час «Повітряної тривоги» й окреслили теми для обговорення на наступних робочих зустрічах.  • 12