ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК: НМТ-2023 З ФІЗИКИ

Фундаментальна освіта забезпечує національну безпеку України. Цінність знань учнів з фізики визначається широким спектром можливостей їх застосувань за рахунок введення у виробництво новітньої техніки і технологій. В умовах воєнного стану, НМТ – це можливість оцінити знання учнів з фізики, які їм необхідні для вступу, зокрема, на медичні, інженерно-технічні та природничі спеціальності.

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 01 березня 2023 року для вчителів фізики реалізовано jметодичний порадник «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ-2023 з фізики: практичний аспект», під час якого Наталія СУКАЧОВА, методист з фізики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, у процесі роботи, розкрила питання нормативно-правового забезпечення проведення НМТ; підготовки учнів до розв’язування розрахункових, якісних задач, експериментальних завдань; класифікації та систематизації фізичних понять. Акцентувала увагу на особливостях: практичного застосування теорії та умінь працювати з обладнанням; сприймання умовностей знаково-символьних систем, оперування ними під час підготовки до НМТ.

За підсумками роботи методичного порадника вчителям фізики надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ-2023 з фізики: практичний аспект.  • 12