З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Новорічно-різдвяні свята – це улюблені й радісні дні, осяяні теплотою святкових привітань та вірою у світле майбутнє, це час очікування дива, здійснення найзаповітніших мрій. У ці дні ми входимо у новий відлік часу, водночас оцінюємо й аналізуємо пройдене.  

Рік, що минає, для кожного з нас був непростим, сповненим напруженої праці, пошуку правильних рішень і результатів.  Ми переконалися, що матеріальне має мізерне значення, а все важливе можна вмістити в одну невеличку валізу. Та, незважаючи ні на що, ми вистояли, не втратили віри та мужності, показали, що ми вільний народ зі своєю історією, своїми звичаями та традиціями.

На порозі  нового року кожен з нас має нові сподівання, життєві задуми й бажання.  Тож нехай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття увесь смуток та біль, а прийдешній 2023 буде сповнений добром, щирими взаєминами із колегами та друзями, виправдає надії та прагнення. 

Нехай новорічна ніч неодмінно виконає спільне для всіх українців бажання і 

принесе в родини спокій, злагоду, мир та перемогу!

Зичу Вам та вашим родинам земних щедрот, міцного здоров’я, щастя, любові, доброботу, успіхів та благополуччя. Щоб теплом і спокоєм світилися вікна ваших домівок. 

З Новим Переможним роком та Різдвом Христовим!  • 12