ЗАКЛЮЧНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ 2022 РОКУ: ПЕРСПЕКТИВИ І ОСНОВНІ НАПРЯМКИ 2023

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 29 грудня 2022 року відбулося засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти.

Засідання відкрила директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА, яка проінформувала присутніх про стан справ у сфері професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області та підвела підсумки 2022 року.

Про ефективні шляхи комунікації закладів професійної (професійно-технічної) освіти та роботодавців у контексті проходження виробничої практики та працевлаштування випускників говорив заступник директора Департаменту – начальник управління Юрій ХАРЛАМОВ. Увагу присутніх було акцентовано на ролі роботодавців у формуванні професійних кваліфікацій.

Також Юрій ХАРЛАМОВ проаналізував виконання контрольних показників регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та фахових молодших бакалаврів у 2022 році та інформував присутніх про формування проєктних обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та фахових молодших бакалаврів у 2023 році для закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

Питання порядку денного про стан функціонування центрів розвитку професійної кар’єри та шляхи популяризації професійної (професійно-технічної) освіти висвітлила директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія САМОЙЛЕНКО.

Останнім питанням членами ради розглянуто пропозиції та затверджено План роботи регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти на 2023 рік.

Присутні обговорили особливості організації виробничої практики на підприємстві, нові професії і спеціальності 2023 року та перспективи розвитку сфери професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області у 2023 році.  • 12