СТВОРЕННЯ «КЛАСІВ БЕЗПЕКИ» – ЦЕ СВОЄРІДНА ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ.

У комунальному закладі Сумської обласної ради «Обласний ліцей спортивного профілю «Барса» для дітей різних вікових груп з метою опанування  як у теорії, так і на практиці основ протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», а також правил надання домедичної допомоги було відкрито клас безпеки, де школярі зможуть просто та зрозуміло вивчати правила пожежної безпеки, алгоритм реагування на надзвичайні події, правила дорожнього руху тощо.

«З часу повномасштабного вторгнення російських військ в Україну в наших містах все частіше лунають повітряні тривоги, летять ракети, гинуть люди. І саме зараз ми зіштовхнулися з необізнаністю наших дітей і дорослих, які не завжди орієнтуються як діяти в надзвичайних ситуаціях, куди бігти, кому телефонувати і до кого звертатися, тому важливість функціонування такого класу важко переоцінити», – зауважив голова Сумської обласної державної адміністрації Володимир АРТЮХ.

Участь у відкритті класу безпеки також взяли заступник голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Денис КАРПЕНКО, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області Вікторія КОЧЕРГА, представник Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр ГНІБІДОВ.

У кабінеті повністю обладнано зони пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності, домедичної допомоги, мінної безпеки, психологічного розвантаження.

Особлива подяка освітянам, фахівцям Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Товариству Червоного Хреста України за облаштування класу та турботу про збереження життя та здоров’я наших дітей.  • 12