СУМЩИНА – УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ЗАХОДУ СЕРЕД УЧНІВ «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО!»

Сумщина активно приєдналася до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово!», приуроченого святкуванню Міжнародного дня захисту дітей. Майже 7,5 тисяч учнів із 211 закладів загальної середньої освіти Сумської області взяли участь у заході. Ураховуючи воєнний стан, складну та небезпечну ситуацію, спортивні свята проходять у різних форматах та на різних локаціях.
У рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово!» 15 червня в с. Старе Село Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нижньосироватської сільської ради проведено Відкритий краєзнавчий спортивно-туристичний захід серед учнів «Стежками Кондратьєва». Усього у змаганнях взяли участь 13 команд (майже 80 учасників) із 7 територіальних громад області (молодша та старша вікові групи).
Змагання включили в себе туристичний, краєзнавчий та спортивний етапи. Особливістю цього спортивного свята було те, що школярі не лише показували свою спортивну майстерність, а й мали можливість проявити свої інтелектуальні здібності, виконуючи завдання вікторини «Звідки пішла Сумська земля». За підсумками спортивного заходу маємо такі результати.
У молодшій віковій групі команда Краснопільського ліцєю посіла ІІІ місце, команда Низівського ліцею виборола ІІ місце, команда-переможниця – команда Старосільського ліцею. У старшій віковій групі всі призові місця вибороли команди Старосільського ліцею. Рух – це здорово!» – спортивна подія, що дала змогу дітям змінити психоемоційний стан, поспілкуватися з однолітками та отримати заряд бадьорості та енергії.  • 12