ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-ПАТРІОТИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ УЧНІВ УКРАЇНИ «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ»

Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України ініційовано проведення Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт», метою якого є підвищення рівня фізичної підготовленості, збільшення фізичної активності учнів,  мотивація до самостійних занять фізичною культурою і спортом, популяризація історичних знань для пізнання історії та спортивних досягнень України. Захід проводиться у два етапи: перший – відбірковий (проводиться на рівні області), другий етап – всеукраїнський (фінал). 

За ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у Палаці студентського спорту Сумського державного університету 27 квітня було проведено обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт», у якому взяли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти Сумської області та міста Суми. 

 Хвилиною мовчання спортсмени та всі присутні вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 

Програма заходу включала в себе проходження естафет та конкурс «Знавці історії козацтва».

На церемонії відкриття були присутні почесні гості: директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, керівник відокремленого підрозділу Громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» у Сумській області Вікторія ГРОБОВА та начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ. Головний суддя – Ірина ЧАШКО. 

По завершенню змагань «золото» виборола команда Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради. З мінімальним відривом срібна нагорода дісталася команді Старосельського ліцею Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області. Бронзову нагороду отримала команда Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами та медалями.

Щиро вітаємо учасників та переможців заходу! 

Команді-переможниці бажаємо гідно представити Сумську область на всеукраїнському рівні! Слава Україні!  • 12