УПРОВАДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ТА КООРДІНАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ-ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

У вівторок 2 травня в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулося засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Сумської області. У заході взяла участь директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА. 

Питаннями порядку денного було затвердження Положення про Раду директорів закладів фахової передвищої освіти Сумської області, а також обрання Голови та його заступника.

На посаду Голови Ради було обрано директора Відокремленого структурного підрозділу «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету» Тетяну ГРЕБЕНИК, а заступником Голови – директора Відокремленого структурного підрозділу «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» Анатолія ЛИТВИНЕНКА.

Члени Ради обговорили подальший план роботи, зважаючи на організоване закінчення навчального року та початок вступної кампанії, а також надали пропозиції щодо розгляду питань на наступному засіданні.

Директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА запропонувала присутнім провести ряд заходів з метою популяризації фахової передвищої освіти Сумської області та наголосила, що повернення учнівської і студентської молоді на Сумщину, підготовка висококваліфікованих фахівців для розвитку економіки регіону є основними завданнями освітньої галузі.   • 12