УСПІШНИЙ ГІМНАЗІАДНИЙ СТАРТ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

Змагання серед збірних команд областей з легкої атлетики за програмою V літньої Гімназіади України проводились 22-24 травня у м. Львів.  Як завжди легкоатлети були на  «висоті», виборовши  3 загальнокомандне місце в змаганнях  серед 18 областей.  В індивідуальних  номерах програми на рахунку школярів області – 5 золотих, 1 срібна та 7 бронзових медалей.

Дві золоті медалі  у бігу на 100 та 200 метрів здобув вихованець Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Михайло Ковш. Перемогу у бігу на 100 метрів з бар’єрами здобула Єлизавета Земляникіна,  у бігу на 800 метрів та 1500 метрів переможницею та бронзовою призеркою відповідно  стала Наталія Тищенко. Дівчата тренуються в комунальному закладі «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа  ім. Віктора Гречаного».    Кращим у змаганнях з бігу на 400 метрів з бар’єрами та бронзовим призером змагань у бігу на 110 метрів з бар’єрами став також роменчанин Владислав Василенко.

Срібна медаль у  метанні диску – на рахунку вихованки Білопільської дитячо-юнацької спортивної школи Юрія Білонога  Анастасії Максименко. Бронзові нагороди – в Олексія Буйкова із Шосткинської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Барса» (метання спису), Анастасії Чернишової з комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа  ім. Віктора Гречаного» (штовхання  ядра),  Дарини Ющенко із Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи (спортивна ходьба 3000 метрів), Сергія Лазоренка з «Дитячо-юнацької спортивної школи» Степанівської селищної ради (спортивна ходьба 5000 метрів). Бронзовими медалістами в змаганнях з естафетного бігу стали Михайло Ковш, Владислав Василенко, Дмитро Іващук та Ростислав Дегтярьов, які тренуються в Сумській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі,  у комунальному закладі «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа  ім. Віктора Гречаного», СДЮШОР ім. Володимира Голубничого.  

Дякуємо нашим юним спортсменам, тренерам-викладачам, які в досить непростих умовах змогли якісно підготуватися до головного старту  спортивного сезону для школярів.  • 12