В ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОБЛАШТУВАННЯ ТА ВІДКРИТТЯ КЛАСІВ БЕЗПЕКИ

Клас безпеки» – це всеукраїнський проєкт, метою якого є теоретичне і практичне навчання дітей діям під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Зокрема, дотримання правил пожежної безпеки у побуті, правил поводження з вибухонебезпечними предметами, правил поводження на воді, правил дорожнього руху, надання першої домедичної допомоги, ознайомлення з порядком дій у екстремальних ситуаціях. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

До роботи у класах безпеки залучаються педагогічні працівники, фахівці управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Сумській області, Національної поліції, медичні працівники, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

21 лютого 2023 року відбулося відкриття справжнього безпекового освітнього простору на базі комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради за участю представників Державної служби надзвичайних ситуацій в Сумській області та Департаменту освіти  і науки Сумської обласної державної адміністрації.  • 12