В ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ІЗ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ЗА ОХОРОНУ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ(ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

Захід відбувся 25 квітня 2023 року в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації в онлайн-форматі за участі представників Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Представники Державної служби з питань праці ознайомили присутніх з останніми нормативними документами в галузі, затвердженням порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці, з питанням видачі дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, проведенням атестації робочих місць за умовами праці.

Із вимогами пожежної безпеки до утримання території, будівель, споруд закладів професійної (професійно-технічної) освіти, забезпечення та розміщення засобів пожежогасіння ознайомили присутніх представники  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Продемонстровано правила застосування вогнегасника при гасінні пожежі.

Із учасниками семінару представниками Департаменту освіти і науки та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області обговорено питання щодо створення та функціонування класів безпеки в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, проведення та реєстрації інструктажів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності зі здобувачами закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану та дистанційного навчання.  • 12