ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ НУШ

Робочу нараду з питання стану реалізації НУШ у пілотних закладах освітипроведено 4 травня 2023 рокув Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. У зустрічі взяли участь координатори проєкту в області, директори закладів загальної середньої освіти, заступники з навчально-виховної роботи, педагогічні працівники, які викладають навчальні предмети в пілотних класах закладів загальної середньої освіти Краснопільської, Недригайлівської селищних, Сумської, Шосткинської міських територіальних громад.

Учасники робочої наради обговорили питання забезпеченості підручниками та наочними матеріалами учнів пілотних класів; стану реалізації пілотного проєкту в умовах дистанційного навчання; відсутності модельних програм; питання формувального оцінювання та його фіксації в журналах спостережень, співпраці з центрами професійного розвитку педагогічних працівників, стимулювання роботи педагогічних працівників, які працюють у пілотних класах.

Директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА запропонувала присутнім провести низку заходів для обміну досвідом з педагогічними працівниками області та наголосила на тому, що в регіоні створено освітні хаби для роботи з учнями, які навчаються за дистанційною формою. 

Учасники наради запропонували організувати роботу літніх таборів для обміну досвідом та зауважили, що подібні зустрічі сприяють професійному зростанню, мотивують до подальшої роботи за проєктом.

Анонс. З 1 вересня 2022 року з метою апробації нового Державного стандарту базової середньої освіти продовжилося пілотування Концепції «Нова українська школа» в 6-х класах у чотирьох закладах загальної середньої освіти: Краснопільський ліцей № 1 Краснопільської селищної ради, Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області (опорний заклад), Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27, м. Суми, Сумської області, Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області».  • 12