ВОЛОНТЕРИ – ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ

Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Це свято тих, хто безкорисливо простягає руку допомоги ближньому і,  піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне.

        Бути волонтером – відповідальна місія. В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашим захисникам і захисницям та підтримку вимушеним переселенцям.

        За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець. Багато педагогів та освітян знаходять час для волонтерства: вони плетуть маскувальні сітки, готують їжу для наших захисників, знаходять потрібні ліки, допомагають родинам-біженцям. Їхній другий фронт — волонтерство, і на ньому вони роблять свої щоденні дива.

        Шановні волонтери, у цей день бажаємо вам  міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших,  нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо України та в ім’я ПЕРЕМОГИ!  • 12