ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ V ЛІТНЬОЇ ГІМНАЗІАДИ УКРАЇНИ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

У Києві завершились змагання V літньої Гімназіади України з пляжного волейболу, які проходили з 6 до 9 квітня 2023 року. За перемогу боролися 52 команди юнаків та дівчат з 15 областей України.

За підсумками змагань визначились володарі золотих, срібних та бронзових нагород. Приємно відзначити, що серед номінантів є команди Сумської області. Дівчата у складі: Кальченко Таїсії, Дрижерук Вікторії (комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Суми, Сумської області), Яценко Анастасії (комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25, м. Суми, Сумської області) представляли команду старших дівчат 2005-2007 р. н.; Шкурат Марія (комунальна установа Сумська гімназія № 1, м. Суми, Сумської області), Красножон Олександра (комунальна установа Сумська класична гімназія Сумської міської ради), Дядькова Поліна (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради)молодші дівчата (2008-2010 р.н.) стали срібними призерами змагань.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту вітає спортсменів та тренерів з успішним виступом на змаганнях і бажає подальших успіхів та перемог!  • 12