«Я ПИШАЮСЬ, ЩО Я УКРАЇНЕЦЬ»!/ «I AM PROUD OF BEING UKRAINIAN»! : ПРОВЕДЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕЛЕНДЖ!

Англійська є мовою міжнародного спілкування, а тому в умовах сьогодення знання іноземних мов –  це, перш за все, ключ до успіху та нових можливостей.

22 грудня 2023 року Всеукраїнський челендж «Я пишаюсь, що я українець»! /I am proud of being Ukrainian! об’єднав більше ніж 100 учасників –  учнівську та студентську молодь, викладачів, науковців з 13 різних областей України, а також Європи, США та Китаю.

Всеукраїнський челендж було проведено за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області в партнерстві з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, кафедрою соціально-гуманітарної освіти КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, кафедрою германської філології Сумського державного університету, кафедрою англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; VIS Experimental High School in Taipei Taiwan (експериментальною середньою школою VIS, Китайською республікою (Тайвань) м.Тайбей) та Джорджтаунським університетом (Вашингтон, округ Колумбія, США).

Вікторія ГРОБОВА, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, під час вітального слова до учасників челенджу наголосила: «Всеукраїнськй челендж «Я пишаюсь, що я українець»! став важливим  та наймасштабнішим заходом серед молоді, що сприяє вивченню іноземної мови, знання та використання якої розширять доступ викладачів та учнівської молоді до світових економічних, соціальних, освітніх  і культурних  можливостей,  формування  активної життєвої позиції,

2

правил співжиття, єдності слова і діла в підростаючої особистості, готовності примножувати і популяризувати українські традиції й надбання».

        Наталія САМОЙЛЕНКО, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, під час мотивувальної промови до учасників заходу зазначила: «Сьогодні необхідно приділяти серйозну увагу ефективності та якості процесу навчання іноземних мов. Вивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших  складових   сучасної   успішної  людини.  Знання    іноземної  мови розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу та презентувати себе на міжнародному рівні».

Усі учасники Всеукраїнського челенджу «Я пишаюсь, що я українець!» на англійській мові поділилися своїми знаннями, досягненнями, думками чому вони дійсно пишаються Україною, своїм містом/селом, родиною, закладом освіти, традиціями, культурою, а також продемонстрували цікаві та креативні  відеоролики і презентації «I am proud of being Ukrainian!», які мали мультимедійний, музичний супроводи.

Дякуємо всім партнерам за підтримку! Учнівській та студентській молоді бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність викладачам та зичимо, щоб супутниками всіх починань були успіх та удача!

Слава Україні! Героям Слава!  • 12