З 15 ДО 21 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ПРОХОДИТИМЕ 7-Й ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Сьогодні,  15 травня 2023 року, відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, в Україні стартує перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

У рамках Тижня заплановано проведення тематичного «круглого столу» з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості; молодіжної конференції «Безпека на дорозі»; старт проєкту з навчання домедичній допомозі «Знаємо та діємо» та всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна»; проведення загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя» тощо.

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України в закладах освіти області заплановано проведення в онлайн- та офлайн-форматах заходів,  спрямованих на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Зокрема, 17 травня 2023 року  пройде єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Крім того, буде проведено цикл заходів із практичних навичок поведінки в разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, а також просвітницьку роботу з батьками учнів щодо захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки.  • 12