ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ У 2023 РОЦІ

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 9 березня 2023 року відбулося засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти.

Засідання відкрила директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА, яка проінформувала присутніх про стан справ у сфері професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області та повідомила присутніх про необхідність оновлення складу регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти у зв’язку з кадровими змінами.

Питання порядку денного про виконання плану заходів щодо реалізації Стратегічного плану розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області на 2022-2025 роки висвітлив заступник директора Департаменту – начальник управління Юрій ХАРЛАМОВ, який наголосив, що пункти плану за 2022 рік виконано в повному обсязі.

Про вдосконалення системи управління закладами професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти в рамках їх автономії, цілі та заплановані заходи на 2023 рік говорила Вікторія ГОРОВА – начальник відділу професійної, фахової передвищої, вищої освіти та наукової роботи Департаменту освіти і науки.

Присутні підбили підсумки проведеної роботи та акцентували увагу на необхідності посилення співпраці Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, регіонального бізнесу та закладів з метою вдосконалення системи управління галузі професійної (професійно-технічної) освіти.  • 12