ПЕРШИЙ ДЗВІНОК І ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – СВЯТО, ЩО ОБ’ЄДНУЄ ВСІ ПОКОЛІННЯ

День знань в Україні традиційно відзначають 1 вересня, у перший день осені, коли освітній процес починається для всіх: учнів, студентів, педагогів і батьків.

Початок 2022/2023 навчального року стане найскладнішим для українських школярів, студентів за весь час незалежності нашої країни, адже відбувається він в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Освітній процес буде здійснюватися за різними формами навчання: очною, дистанційною та змішаною, адже війна внесла хаос у налагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів освітян. Вона торкнулася кожної родини, стала народною війною за незалежність і суверенітет, за приналежність до європейської цивілізації, та, як ніколи, згуртувала незламну українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу.

Стійкість, незламність, патріотизм українців на шляху до Перемоги сьогодні захоплюють увесь світ. Ми, українці, – достатньо розумні, аби захистити рідну землю. У нас вдосталь сміливості, аби здобути якісні знання та професію за інтересом та здібностями.

Тож дозвольте привітати всіх із Днем знань і початком навчального року, побажати здоров’я і благополуччя, успіхів і нових досягнень, любові, миру в Україні і на всій Землі!  • 12