Про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Наказ Про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних від 16.08.2018 № 496-ОД

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанов Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року № 3 «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» (зі змінами), від 25 травня 2011 року  № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації», від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами) (далі – Постанова), розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.05.2018 № 334-ОД, з метою оптимізації роботи щодо забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень на доступ до публічної інформації

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити відділ з управління персоналом та організаційної роботи управління професійної, вищої освіти, наукової роботи та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) відповідальним за оприлюднення та оновлення інформації, розпорядником якої є Департамент, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних у веб-розділі Департаменту офіційного веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних згідно із вказаною Постановою.
  2. Cтруктурним підрозділам Департаменту надавати відділу з управління персоналом та організаційної роботи управління професійної, вищої освіти, наукової роботи та ресурсного забезпечення Департаменту інформацію згідно з переліком, зазначеним у пункті 3 цього наказу, відповідно до компетенції не пізніше трьох робочих днів з моменту її створення або оновлення.
  3. Затвердити перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Департамент (додається).

Визначити відповідальними особами за підготовку наборів даних для подання їх на оприлюднення начальників відділів Департаменту.

  1. Відділу з управління персоналом та організаційної роботи управління професійної, вищої освіти, наукової роботи та ресурсного забезпечення Департаменту в разі виникнення змін забезпечити актуальність набору даних шляхом його оновлення не пізніше п’яти робочих днів з дня внесення змін.
  2. Начальникам відділу з управління персоналом та організаційної роботи, відділу професійної, вищої освіти та наукової роботи, відділу фінансово-ресурсного забезпечення управління професійної, вищої освіти, наукової роботи та ресурсного забезпечення Департаменту, відділу дошкільної, загальної середньої освіти й відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи управління дошкільної, загальної середньої та інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту забезпечити персональну відповідальність за достовірність і актуальність інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних.
  3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Департаменту від 23.02.2017 № 97-ОД «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту освіти і науки                                   В.ГРОБОВА

 

496_  • 12