НА ПОЧАТКУ ВЕСНИ МИ ВШАНОВУЄМО ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ, СВІТОЧА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ВІДДАЄМО ШАНУ ЛЮДИНІ, ЯКА НАЙБІЛЬШЕ ІДЕНТИФІКУВАЛА НАШУ УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ У СВІТІ НА ОСНОВІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІ. ЗГАДУЄМО ПРОРОКА УКРАЇНИ, СПРАВЖНЬОГО ТВОРЦЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ – ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

Саме Тарас Шевченко заклав модель руху українського народу до побудови справедливої української держави. Незламність духу й невпинна боротьба за свободу, які сповнюють рядки його творів, знайшли визнання у всьому світі. Повторюючи «Заповіт» Тараса, українці змінюють Україну, роблять її вільною та європейською.

Поезія Шевченка це не вірші, це – енергія, дія, рух, зброя … Здавалось би, два слова: «Борітеся – поборете!»… Але у цих словах є все для прагнення зробити життя українців гідним і достойним, а Україну – незалежною, демократичною державою.

Віддаючи шану пам’яті геніального сина України, наші співвітчизники в ці березневі дні з новою силою усвідомлюють велич духу і силу могутнього таланту Т.Г. Шевченка. Його життя назавжди залишиться прикладом незламності людини, що присвятила себе благородній меті, – визволення від соціального і національного гніту свого народу, боротьбі за щастя всіх людей. Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Слава Великому Тарасу! Слава Україні!  • 12