НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант завдань НМТ з історії України

Потенційні учасники мають змогу пройти тест в онлайновому середовищі за посиланням. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

Отже, тест містить 30 завдань, на виконання яких відведено 60 хвилин. Зміст завдань відповідає програмі ЗНО з історії України (розділи 6 – 32) й  охоплює теми, що стосуються подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні, учасники зможуть вибирати послідовність виконання завдань, за потреби, повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи – отримати результат. 

Також Український центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитися і, за потреби, завантажити файл із  демонстраційним варіантом тесту з історії України на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними. 

На сайті Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розміщено методичний порадник «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ – 2023 з історії України: практичний аспект», із яким можна ознайомитися за посиланням http://www.soippo.edu.ua/index.php/5530-oblasnij-metodichnij-poradnik-nmt-2023-z-istoriji-ukrajini.

На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в рубриці «Підготовка до тестів» розміщено тренажер з історії України, метою якого є допомогти всім, хто готується до тестування із цього предмета, запам’ятати дати історичних подій, попрацювати онлайн із зображеннями українських історичних пам’яток та тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій.  • 12