ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ВПРОВАДЖЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ЗАХОДУ СЕРЕД УЧНІВ COOL GAMES В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»

На базі Сумського державного університету 3 березня 2023 року відбувся обласний навчально-методичний семінар для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Сумської області «Впровадження Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів Cool Games в закладах загальної середньої освіти».

Ініціаторами заходу були Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з  комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Захід розпочався з вітання директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ, голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима СТЕЦЕНКА та керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна Студентська спілка України» у Сумській області, голови вченої ради Сумського державного університету Анатолія ВАСИЛЬЄВА.

Усього в семінарі взяло участь майже 200 учасників, основна складова яких учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Метою семінару було підвищення фахової компетентності вчителів фізичної культури, упровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичної культури в закладах загальної середньої освіти, збільшення рухової активності, залучення до системних занять фізичною культурою в умовах воєнного стану та популяризація варіативного модуля Cool Games, який включено до навчальної програми з фізичної культури Нової Української Школи у 5-х класах у 2022/2023 навчальному році.

Начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки УкраїниВладислав МАСЛОВпроаналізував упровадження та застосування модулів на уроках фізичної культури в закладах загальної середньої освіти Сумської області.

Виконуючи основні завдання семінару, учитель фізичної культури Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської областіМикола НЕГРІЙ ознайомив з особливостями реалізації нового модуля навчальної програми «Cool Games». Учитель фізичної культури Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені Б.Берестовського, головний суддя обласного етапу змагань «Сool Games» ІринаЧАШКО поділиласядосвідом роботи з організації та проведення обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games». Микола НЕГРІЙ та Ірина ЧАШКО спільно провели навчально-практичне заняття із упровадження модуля Cool Games та  особливості змагань з його використанням.   

За підсумками семінару учасники отримали відповідні сертифікати. Учителі вказали на необхідність та актуальність організації подібних заходів попри виклики сьогодення, що сталися через збройну агресію російської федерації.

Виховання та розвиток здорового активного покоління і є майбутнє нашої держави!  • 12