УЧАСНИКІВ ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ ІГОР ПРИВІТАЛИ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ

Сьогодні, 3 серпня на базі Сумського державного університету відбулася онлайн-зустріч з нагоди відзначення студентів закладу – переможців, призерів, учасників Європейських університетських ігор (European Universities Games Lodz 2022) та їх тренерів.

На Європейських університетських іграх наші спортсмени вибороли 2 золоті, 2 срібні, 4 бронзові медалі.

Спортсменів привітав народний депутат, президент Сумської обласної федерації волейболу Ігор МОЛОТОК, у онлайн-форматі до привітань долучилися голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим СТЕЦЕНКО та президент Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» Євгеній ІМАС.

Також студентів вітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША, голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Сумській області Анатолій ВАСИЛЬЄВ та начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ.

Від команди студентів Анастасія АНТІПІНА, володарка 2 золотих медалей (в особистому та командному заліку) з дзюдо Європейських університетських ігор, подякувала всім за підтримку та допомогу в підготовці до змагань.

Під час зустрічі за досягнення високих спортивних результатів переможців, призерів та учасників змагань було нагороджено цінними подарунками.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної адміністрації акрнкрВікторія ГРОБОВА  • 12