Рада ректорів закладів вищої освіти Сумської області

Рада ректорів закладів вищої освіти Сумської області є постійно діючим органом громадського самоврядування в системі вищої освіти, що створена для вдосконалення системи управління освітою та координації діяльності закладів вищої освіти з питань наукової, навчально-методичної та виховної роботи.

До складу Ради входять керівники закладів вищої освіти Сумської області, керівник Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. З метою вирішення нагальних проблем розвитку освіти в Сумській області, зокрема вищої, Рада ректорів тісно співпрацює з Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, підприємствами, установами, організаціями області.

Голова Ради – ЛАДИКА Володимир Іванович – ректор Сумського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, академік національної Академії аграрних наук України.

Члени Ради:

КАРПУША Василь Данилович – ректор Сумського державного університету;

ЛЯННОЙ Юрій Олегович – ректор Сумського державного педагогічного університету імені С.А. Макаренка;

КУРОК Олександр Іванович – ректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка;

МАСЛОВ Владислав Григорович – начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

  • 12