ДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Миколай Чудотворець – один із найшанованіших святих у православ’ї. Його вважають покровителем сиріт, бідних, хворих, мандрівників, військових. Діти кожного року з нетерпінням очікують від нього приємні та смачні подарунки. 

        Такий подарунок напередодні Дня Святого Миколая отримали 20 учнів закладів освіти Сумської області, які брали участь у конкурсі малюнків до новорічно-різдвяних свят «Замалюємо війну», ініційованого громадською організацією «Петро і Мазепа» за підтримки Освітнього Центру Верховної Ради України та спілки підприємців теле та кіноіндустрії.

        Для дітей було організовано поїздку до м. Київ, де на них чекала цікава  зустріч з Народними депутатами Верховної Ради України, майстер-клас з виготовлення новорічних сувенірів, знайомство з псом-сапером Алмазом, який бере участь у розмінуванні Київської області та отримали подарунки від Святого Миколая.

        Цього року вперше Україна відзначає День Святого Миколая 6 грудня, що  співпадає із Днем Збройних Сил України, тому і образ Миколая був символічно військовим, що вселив у дитячі серця надію та віру в найскорішу Перемогу!  • 12